Müşavirlik

Müşavirlik

Bakan Group; uzman ve idealist çalışanlarının, bayisi olarak çalıştığı seçkin firmaların ve titiz müşterilerinin oluşturduğu güçlü bir takımdır. Uzun zaman içinde, zorluklarla elde edilen bu oluşumu korumak ve daha yüksek seviyelere çıkarmak en büyük hedefimizdir.

Proje 
Bakan Group’ta tüm projelerimiz, tasarım ve fizibilite aşamasından başlayarak, dijital ortamda en modern çizim programlarıyla; proje hazırlanması, cihaz seçimleri, montaj detayları, uygulanabilirlik analizleri, uygulama takvimi, işletme maliyet analizleri gibi tüm mühendislik değerlendirmeleri yapılarak uzman ve tecrübeli kadromuzla hazırlanmaktadır.

Firmamız, hazırladığı tüm projelerin onay safhalarında müşterisi ile birlikte hareket ederek, tüm aşamaları yakından takip eder.Projelerin denetim birimlerine, standartlara ve yönetmeliklere uygun şekilde teslimini sağlar.

Uygulama 
Bakan Group olarak amacımız, her zaman işletme maliyetlerini minimum seviyede tutacak en ekonomik çözüm ile müşterimizin ihtiyacını çözmektir. Bu temel ile, küçük bir yaşama mekanından, büyük bir fabrika yatırımına kadar bütün müşterilerimiz için ilk yaptığımız çalışma fizibilite çalışmasıdır. Enerji fiyat karşılaştırması, iklim ve mekan özellikleri, işletmenin sınırlandırıcı koşulları ve müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılan bu çalışma neticesinde, en verimli ve en ekonomik çözüme ulaşılır.

Kontrol 
Bakan Group, bünyesinde bulunan teknik servis grubu ile, standartlarda tarif edilen yöntem ve prosedürleri kullanarak, tüm ekipmanların ayarlarını proje değerleri ile kontrol ederek tamamlar. Ayarlar ve testler,hassasiyet seviyesinin yüksek olması ve insan hislerindeki yanılgıyı önlemesi için kalibrasyonu yapılmış sertifikalı elektronik ölçüm cihazları ile yapılır.

Ürün Tedariği 
Küçük bir yaşama mekanından, büyük bir fabrika yatırımına kadar bütün müşterilerimiz için ihtiyaçları olan tüm ürünleri tedarik etmekteyiz.