Sıhhi Tesisat

Sıhhi Tesisat

Yapıların temiz ve pis su akışını sağlayan, doğru bağlantıların kurulmasında rol oynayan çalışmalara sıhhi tesisat denir. Sıhhi tesisat temiz suyun yapıdaki her kata, her alana kesintisiz akışını gerçekleştirirken pis suyun ise temiz suya karışmadan dışarı atılmasını sağlar. Bu nedenle her yapının demirbaş çalışmalarından biri sıhhi tesisattır. Firmamız, ev ya da iş yerlerinde aktif kullanılan lavabo, küvet, klozet, tuvalet giderlerinin sıhhi tesisatını kuruyor.

Önce yapının mimari özelliğine göre proje çizimleri hazırlayan ekibimiz, kapsamlı çalışmasıyla tesisat sisteminin fizibilitesini çıkarıyor akabinde ise uygulamaya geçiyor. Böylelikle yapılarda sıhhi tesisat sorunu yaşanmıyor, kusursuz çözümler üretiliyor. Doğru tesisat çözümlerinin yapılara sağlık ve kalite kazandırdığını bilen ekibimiz, ilk aşamadan son aşamaya kadar her detayı kontrol ediyor, anahtar teslim hizmet veriyor.

Bakım, onarım, temizlik çözümleri

Sıhhi tesisat hizmetlerimiz arasında tesisat sistemini kurmak haricinde mevcut tesisata bakım, onarım, temizlik çözümleri sunmak da yer alıyor. Yaşam konforunda önemli bir konumda duran sıhhi tesisat, sadece konfor değil sağlık da kazandırıyor. Temiz ve pis su akışının doğru şekilde çalışmaması yaşam alanlarındaki kalitenin düşmesine, kişilerin ise sağlığının bozulmasına yol açıyor. Firmamız, donanımlı kadrosu ve modern teknoloji ekipmanlarıyla sıhhi tesisat çözümlerinde etkin performans gösteriyor. Su kaçağı, gider tıkanıklığı, tesisat yenilenmesi ve daha birçok konuda ekibimizin profesyonelliği çözüm sağlıyor.

Sıhhi tesisat sistemlerinde su tamamen berrak, sıcaklık ise belli bir ısı derecesinde olmalıdır. Aksi halde su kalitesinde ve performansında sıkıntılar yaşanabilir. Firmamız sıhhi tesisat sistemini kurarken olası arıza ve bakım ihtiyacında borulara kolay erişimin sağlanması amacıyla en ideal konumu belirliyor. Sıhhi tesisat sisteminde coğrafik özellikler, boru kullanımını etkiliyor. Firmamız, borularda donma probleminin olmaması amacıyla izolasyona dikkat ediyor.

En Verimli Sıhhi Tesisat Projeleri

Yapılara işlevsellik kazandıran ve kalitesini artıran detaylardan biri olan sıhhi tesisat uzman kişilerce yapılmadığında beklentileri karşılamıyor, kişileri birçok problemle yüz yüze getiriyor. Firmamız, bu tür talihsizliklerin önüne geçiyor, uzman kadrosuyla mekâna özel sıhhi tesisat projeleri gerçekleştiriyor. Sıhhi tesisat hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, verimli bir sisteme ulaşabilirsiniz.