Hava ve Yangın Damperleri

Havalandırma Sistemleri Hava ve Yangın Damperleri

Havalandırma sistemlerine yönelik hizmetlerini kurulduğu ilk günden beri, profesyonel olarak sürdüren firmamız bu anlamda oldukça kaliteli hizmetler vermektedir. Gerek personellerimizin profesyonel çalışması gerekse isteklerinizi harfiyen uygulamak konusunda firmamız müşterilerinden tam not almıştır. Hava damperleri ve yangın damperleriyle sizlere sunduğumuz havalandırma sistemleri hizmetlerimizi ortamlarınızın ferahlaması ve hava kirliliğinin önlenmesi hedefiyle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Hava Damperi

Hava damperi, ısıtma uygulamaları ve klima havalandırma uygulamalarında kullanılmak için tasarlanmıştır. Hava damperi; emiş ve üfleme kanalında hava seviye ayarı ve basınç kontrolünü sağlamak için kullanılmaktadır. Damper kasası, açık bir haldeyken en düşük seviyede basınç kaybı oluşturacak biçimde tasarlanır. Kanatlar kapalı şekildeyken birbirinin üzerine binmektedir. Böylece sızma yapmayacak bir hava oluşturup hava geçişini engellemektedir.

  • %100’e kadar kademesiz hava ayarı sağlar.
  • Damper kanatları zıt ve paralel kutuplara doğru hareket edebilir.
  • Sızma yapmaz ve contası opsiyonel bir biçimde kullanılabilir.
  • Pnömatik ya da elektrikli motorlu tercih edilebilir.

Yangın Damperi

Yangın damperleri, bina otomasyon üniteleri arasında yer almaktadır. Belli seviyedeki sıcaklık esnasında dumanların binanın bazı bölümlerine yayılmasını önlemektedir. Havalandırma sistemlerinde yangın bölgelerinin otomatik bir biçimde izole edilmesini sağlar.

Yangın damperi, manyetik yangın kapısı, duman atma pervaneleri, yangın kornası, yangın dedektörü, duman damperi, duman sensörleri ve diğer yangın algılama üniteleriyle birlikte yangın ihbar paneli üzerine bağlanıp izleme sistemleriyle izlenebilirliklerinin sağlanması için yazılım kurumlarıyla birlikte yapılır.

Firmamız havalandırma sistemlerine yönelik sizlere birçok alternatif seçeneğiyle hizmet sunmaktadır. Yangın ve hava damperleri havalandırma sistemlerini sizlere sunarken sunduğumuz alternatif araç ve seçenekler arasında yer almaktadır. Sizlere sunduğumuz havalandırma sistemleri hizmetlerimiz toz, duman, tehlikeli gazlara karşı %100 koruma sağlamaktadır. Sağlıklı çalışma ortamları oluşturmak için sizlere havalandırma sistemlerine yönelik kaliteli hizmetler sunmaktayız. Evlerde dâhil olmak üzere havalandırma sistemleri birçok alanda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Mobilya, otomotiv, gıda, ağır sanayi gibi birçok sektörde havalandırma sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Kapalı olan tüm ortamlarda havalandırma sistemlerine ihtiyaç vardır.

Firmamızın havalandırma sistemleriyle alakalı sunduğu hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.