Yuvarlak Hava Kanalları

Havalandırma Sistemleri Yuvarlak Hava Kanalları

Firmamızın havalandırma sistemlerinde kullandığı en önemli araçlardan biri yuvarlak hava kanallarıdır. Yuvarlak hava kanalları genellikle yüksek ve asma tavan uygulamaları yapılamayan açık tavanlı alanlarda kullanılan hava kanalı sistemleridir. Diğer birçok hava kanalına oranla daha az basınç kaybına sebep olmaktadırlar. Farklı renk ve boya alternatifleriyle montaj yapılan ortamlara uyum sağlayıp bulundukları ortamların estetik görünümüne zarar vermeden renklerin uyumlu olmasıyla ortamlarda estetik bir görünüm kazandırırlar. Farklı tasarımlara sahip kelepçelerle ve askı sistemleriyle birlikte tavan montajları yapıldığından yuvarlak hava kanallarında yarım ay tarzındaki hava dağıtım materyalleri tercih edilmektedir.

Havalandırma Sistemlerinin Önemli Araçlarından Biri Yuvarlak Hava Kanallarıdır!

Firmamız tarafından üretilen yuvarlak hava kanalları günümüzde soğutma ısıtma sistemlerinde de kullanılmaktadır. Bunun dışında iç bölümdeki yüzey bölümleri 7 ile 13 mm enine sahip biçimde üretilmektedir. Kauçuk köpüğü kullanılarak izolasyonu yapılmaktadır. Boyut olarak 120 ile 1250 mm arasında değişim göstermektedir. Bu kanallarda kullanılan galvaniz sac eni 0,6 ile 1,2 mm enine kadar değişim gösterebilir.

Titiz Keşif Hizmeti Sunuyoruz!

Firmamızın havalandırma sistemi hizmetlerinde yapılarınıza göre tercih ettiğimiz en önemli araçlardan biri de yuvarlak hava kanallarıdır. Sizlere havalandırma hizmetlerimizi sunmadan önce mekânlarınızdaki havalandırma çalışmaları için öncelik profesyonel ekiplerimiz tarafından bir keşif çalışması gerçekleştirilir. Bu çalışmalar esnasında mekânlarınızda kullanılacak malzeme, araç ve çalışacak personel sayısına karar verilir. Daha sonra hızlı bir şekilde çalışmalar başlatılır.

Kapalı alanlarda kullanılan havalandırma sistemleri bazı kullanım alanlarına sahip. Havalandırma sistemlerinin kullanım alanları her sektörde farklılık gösterebilmektedir. Genellikle endüstriyel alanlarda, kimyasal üretim yapılan alanlarda ve daha birçok ortamda bu çalışmaların yapılması gerekir. Ayrıca havalandırma sistemleri evlerde de gerekli olan bir hizmettir.

Havalandırma sistemleri ekipmanlarından aspiratör kullanılırken, hava kanalı tercihi olarak yuvarlak hava kanalı kullanıldığını görmek mümkündür. Banyo, tuvalet ve mutfak evlerde en çok havalandırma sistemlerinin ihtiyaç duyulduğu alanlardır. Bunun dışında sanayi ortamları, mermer üretim yerleri, otomotiv sektörü, fabrikalar ve daha birçok yerde havalandırma sistemlerinin kullanılması çalışma verimliliğini arttırmaktadır. Firmamız havalandırma sistemlerine yönelik uzun yıllardır, garantili ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.