Tasarım projesinin yapımı

Medikal Gaz Tesisatı Tasarım Projesinin Yapımı

Hastaneler ve sağlık tesislerindeki tıbbi gaz sistemleri, hasta bakımı için kritik öneme sahip olan ve hayat kurtaran tesislerdir. Ekibimiz, medikal gaz tesisatı tasarım projesinin yapımı konusunda yardımcı olmak için yüksek eğitimli ve benzersiz bir şekilde deneyimlidir.

Medikal Gaz Tesisatı Tasarım Projesi Tasarımı

Medikal gaz tesisatının tasarımı ve uygulanması genel olarak aşağıdakileri içerir:

  • Tıbbi gaz boru hattı sisteminin tasarımı ve kontrolleri.
  • Terminal birimlerinin planlanması.
  • Her terminal ünitesinde akış hızı ve basınç gereksinimlerini başarıyla tasarlamak.
  • Hastanelerin farklı bölümlerinde ihtiyaca göre istenen basınç ve akışı elde etmek için boru hattı akışını tasarlamak.
  • Boru hattı sisteminin her bölümü için çeşitlendirilmiş akışları hesaplamak.
  • AVSU, LVA'lar ve yerel alarm panellerinin yerini belirlemek için provizyonu planlamak.
  • MGPS'nin etiketlenmesi ve boru boyutu hesaplamaları.
  • Tasarım ve yapım gereksinimlerini belirlemek.
  • Hastane altyapısı boyunca boru hattı dağıtım sisteminin yerleşimini tasarlamak.

Medikal Gaz Boru Tesisatı

Tıbbi gaz boru sistemleri için doğru kurulum çok önemlidir. Tıbbi gaz boru tesisatının kurulumunu planlarken, bu tür kurulumun karmaşıklıklarını anlayan bir ekip ile çalışmanız çok önemlidir. Firmamız, büyük hastaneler, tedavi merkezleri ve ilaç şirketleri için projeler tamamlamıştır. Tıbbi ve biyolojik olarak tehlikeli gazlar ve sıvılarla ilgili olanlar da dahil olmak üzere tüm tesisat ihtiyaçlarınızı karşılamak için ustalıkla hazırız.

Tasarım-inşa ve sıhhi tesisat hizmetleri sunuyoruz, böylece tıbbi boru tesisatınızı baştan sona planlamanıza yardımcı olabiliriz. Projenin her parçası için kalite güvencesi sağlayabilmemiz adına tüm tesisat fonksiyonlarını kendimiz gerçekleştiriyoruz.

Medikal Gaz Borularının Bakım ve Onarımı

Tıbbi gaz boru sistemlerinizin her zaman en iyi durumda olmasını sağlamak için düzenli bakıma ihtiyaç vardır. Ekip üyelerimiz, güvenlik denetimlerinin yanı sıra önleyici bakım da sağlar, böylece gaz borularınızın iyi bakıldığını bilmenin güvenini her zaman yaşarsınız.

Bir onarıma ihtiyacınız varsa, 7/24 acil durum hizmetleri sunuyoruz, böylece ihtiyacınız olan temel yardımı asla beklemek zorunda kalmazsınız. Tasarla-inşa et ve kurulum projelerindeki deneyimimiz, sisteminizde karşılaşabileceğiniz sorunları hızlı bir şekilde teşhis etmek ve çözmek için özellikle iyi donanımlı olmamızı sağlar.