Elektrostatik Filtreler

Havalandırma Sistemleri Elektrostatik Filtreler

Kapalı olan ortamlarınız yoğun bir biçimde hava kirliliğine ve sağlıksız hava şartları tehdidi altındaysa bu ortamlarınıza temiz hava sağlanması konusunda profesyonel bir hizmet almanız gerekir. Bu alanlarınızla alakalı inceleme yapılır ve gerekli görülen araç ve ekipmanlarla mekânlarınıza havalandırma sistemleri kurulur. Firmamız uzun yıllardır, havalandırma sistemleri konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerimizi oldukça standart ölçüler ve kaliteli araç ve ekipmanlarla sunmaktayız. Firmamız bünyesinde hizmet veren personellerimiz alanlarında uzun yıllar hizmet veren ve havalandırma sistemlerine yönelik verdikleri hizmetler konusunda kendini sektörde kanıtlamış uzmanlardan oluşmaktadır.

Firmamız tarafından alacağınız havalandırma sistemlerine yönelik hizmetler elektrostatik filtreler üzerine ise öncelikle uzmanlarımız alanlarınıza gelerek bir keşif ve inceleme yapmaktadır. Bu incelemeler sonrasında kullanılacak ekipman, çalışacak personel sayısı ve kaç gün çalışılacağı gibi teknik detaylar hakkında fikir sahibi olurlar. Daha sonra sizlerin havalandırma sistemleriyle alakalı istekleriniz not edilir ve bu sistemler tamamen sizlerin istediğini tasarım yönüne yakın ve bire bir şekilde yapılır.

Elektrostatik Filtre

Elektrostatik Filtre Endüstriyel mutfak alanlarında bulunan davlumbazdan çıkan yağları, dumanları, ayrıca sanayi ve tekstil sektörlerinde meydana gelen toz, duman, yağ gibi partikülleri tutmak için uygulanan filtreleme sistemleridir. Organize sanayi bölgeleri, normal sanayi bölgeleri, ağır iş yükünün bulunduğu ve çevre kirliliğine sebep olabilecek fabrika ve diğer yapılarda uygulanır. Baca gereksinimine ihtiyaç duyulmayan endüstriyel mutfak üretim tesislerinden çıkan duman ve koku çevreyi etkilemeyecek sınırlara geldiğinde baca yangınlarından meydana gelen problemleri çözmektedir. Bu filtreleme sistemlerinin kullanım alana günümüz şartlarında oldukça geniştir. Ayrıca farklı yapılardaki Proseslere uygun şekilde projeler oluşturulabilmektedir. Doğru uygulamalar sadece profesyonel mühendislik faaliyetleriyle başarıya ulaşmaktadır.

Endüstriyel yapılardan sızan gaz, toz ve duman gibi problemler çevreyi ciddi manada tehdit etmektedir. Bu durumları iyileştirmeye yönelik çalışmalar bu yüzden oldukça önemlidir. Fabrika, sanayi ve tekstil sektörlerindeki yapılardan çıkan duman, gaz ve çeşitli kimyasal sadece çevreyi değil, aynı zamanda insan sağlığını da olumsuz etkilemektedir. Bu durum birçok hastalığı beraberinde getirmektedir. Bu yüzden firmamız bu alanda profesyonel çalışmalar yürüterek hem çevreyi, hem insanları hem de firmaları korumayı amaçlıyor. Firmamızın havalandırma sistemleri hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.