Soğutma Sistem

Soğutma Sistemi

İklimlendirme sistemlerinin ana bölümlerinden birini oluşturan soğutma sistemi, yapıların enerji kullanımını ve konforunu artıran düzenlemeleri kapsamaktadır. Bakan Group olarak, yapı soğutma sistemlerinde yüksek verim, ekonomik kullanım sağlayacak projeler geliştirmekteyiz. Proje çizimi, birçok alanda olduğu gibi soğutma sistemlerinde de önemlidir. Bir projeyi hayata geçirmeden önce çizimlerle detaylandırmak en verimli sonucu almaya yardımcı olur. Çizim ekibimizin uzmanları soğutma sistemini detaylarıyla birlikte proje haline getirdikten sonra uygulama ekibimiz sistemi hayata geçirmektedir.

Bakan Group yaşam alanlarında, endüstriyel çevrede ve kurumsal yaşamda soğutma sistemlerinin verimli, güvenli bir performans göstermesi için çok yönlü bir çalışma sergilemektedir. Yapının mimari özelliklerine göre hareket eden proje ekibimiz, modern teknoloji kullanarak beklentileri karşılayan projeler üretmektedir. Soğutma sistemlerinde çağa uygun modern, tasarruflu, çevreye ve insan sağlığına duyarlı sistemlere kavuşmak isteyenler, ekibimizin profesyonel çizimleri ile bekledikleri çözümü elde etmektedirler. Modern çözümler üreten proje ekibimizin çalışma sahaları arasında AVM, fabrika, tesis, otel, okul, hastane, iş merkezi, spor salonları, stadyum, etkinlik salonları, endüstriyel çevre gibi soğutma sistemine ihtiyaç duyan alanlar yer almaktadır.

Bakan Group Soğutma Sistemi Hizmetleri

Bakan Group soğutma sistemi proje çizim hizmetlerine konu olan soğutma sistemi çeşitleri bulunmaktadır. Chiller soğutma, merkezi sistem soğutma, ısı geri kazanımlı soğutma, çatı tipi soğutma sistemleri öne çıkan uygulamalardır. Yapıya en uygun soğutma sistemini seçmeden önce mimari proje ekibimiz tarafından detaylıca incelenmektedir. Yapının işlevselliğini artırırken hem yakıt tasarrufu sağlayacak hem de çevreci bir uygulama gerçekleştirilecek bir çözüm amaçlanır. Ekibimiz, gerekli ön çalışmayı yaptıktan sonra proje çizimi ile sistemin dijital ortamda, yapıya uygulanışını tamamlar. Çizim sonrası aşamalarda eksikler belirlenir, proje onayıyla birlikte uygulama aşamasına geçiş yapılır.

Proje çizim soğutma sistemlerinde verimlilik, dayanıklılık, pratik kullanım, yakıt tasarrufu, yüksek performans, sağlıklı hava akışı gibi unsurlar ekibimizin temel amaçları arasında yer almaktadır. Her yapının ihtiyaç duyduğu soğutma, ısıtma, havalandırma gibi hizmetler için ekibimizin, firmamızın profesyonel tecrübelerinden yararlanabilir, en yenilikçi ve modern çözümler sunan soğutma sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Sistemler hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.