Kumas kanallar

Havalandırma Sistemleri Kumaş Kanallar

Havalandırma sistemlerinin önemli araçlarından olan kumaş kanallar, hava torbası, tekstil kanal, gibi isimleriyle tanınmaktadır. Tekstil eksenli hava sistemleri ülkemizde üretim, gıda, ilaç, elektronik sektörleri başta olmak üzere birçok endüstriyel tesis uygulamalarında oldukça kullanılmaktadır. Kumaş kanallar endüstriyel tesislerdeki değişkenlik gösteren hava dağılım gereksinimlerine yanıt vermek ve ekonomik olmasından ötürü oldukça fazla tercih edilmektedir.

Kumaş kanallar yaşam alanlarınızdaki konforun artırılması için tercih edilir. Özellikle bazı hastalıklara neden olan hava akımlarının olmaması için kolayca temizlenebilir ve hijyenik olmasından ötürü bu hava kanalları, norma hava dağıtım sistemlerinden olan; spiro, galvaniz, DKP gibi hava kanalı sistemlerinin alıp, spor tesisi, AVM, kafeterya, okul, ofis, sinema, konferans salonları gibi birçok projede tercih ediliyor. Kumaş kanallar sayesinde geleneksel olan hava dağıtım ekipman ve araçlarına gerek kalmaz. Bu kanallar hava dağıtma görevini üstlenmektedir. Tekstil kanal sistemiyle bütün iklimlendirme; havalandırma, ısıtma ve soğutma projeleri tamamlanabilir.

Firmamızın ürettiği bu ürünler oldukça uzun ömürlüdür. Ayrıca kolayca yıkanabilir. Yüksek ödemeler yapmanıza gerek kalmaz. Sökmesi oldukça kolaydır. İzolasyon gerektirmez. Geleneksel hava kanalları gibi ekstra maliyet bulunmamaktadır. Bez kanallar için boyaya ihtiyaç yoktur.

Havanın bazı bölümden atıldığı klasik hava dağıtım sistemlerine göre bu kanallarda hava kanalın yüzeyindeki her yerde dengeli bir biçimde dağılır. Geleneksek hava kanallarında hava dağıtımı sınırlıyken kumaş kanallarda herhangi bir sınır yoktur. Firmamız tarafından üretilen bu ürünümüz son derece kaliteli olup oldukça uzun ömürlüdür. Bu kanalları tercih ederek %75 oranına kadar tasarruf sağlamanız mümkündür. Kumaş havalandırma çözümleri diğer geleneksel sistemlere göre daha ekonomiktir. Kumaş kanal sistemlerinin teknolojik açıdan avantajlı çoktur. En belirgin avantajlarından biri rahatsız edici hava akımının olmadığı iç mekân oluşturmasıdır. Diğer klasik hava kanallarına göre hijyen ve konfor sağlar ve montajı daha kolaydır.

Firmamızın üretmiş olduğu bu kanallar bütün sınırları ortadan kaldırır. Hava dağıtımının amaca ve ortama uygun şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. Mekânlara göre tasarlanan bu kanal sistemleriyle dip bölgelerin ve sıkıntı oluşturan hava akımlarını önleyip iç mekânlarınızda yüksek kaliteye sahip hava oluşturuluyor. Firmamızın havalandırma sistemlerine yönelik hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.