Sifonik Sistem

Sifonik Sistem

Proje çizimi gerektiren sistemlerden biri olan sifonik sistem; yağmur sularının yapı ve peyzaj alanlarından güvenle dışarıya tasnif edilmesini sağlayan modern bir uygulamadır. Mühendis bilgisine, zekasına ve tecrübesine ihtiyaç duyulan sifonik sistem spor salonlarında, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, fabrikalarda, depolarda, tiyatro – konser salonlarında ve benzeri geniş çatı hacmine sahip yapılarda kullanılmaktadır. Sifonik sistemle yağmur suları vakum gücüyle toplanır ve yapıdan uzaklaştırılır. Bakan Group, yapıların kalitesini ve işlevselliğini artıran bu sistem için özel projeler geliştirmekte, mimari çözümler sunmaktadır.

Sifonik sistem proje çiziminde her şeyin kusursuz olması için detaylara önem verilir. Çizim ekibimiz, modern teknoloji ile projeyi dijital ortamda şekillendirirken sifonik sistemin tüm avantajlarını görmenizi sağlar. Sifonik sistem; çatılarda daha az sayıda deliklerin açılmasını, daha az boru metrajının kullanılmasını, daha az hafriyat çıkmasını, daha hesaplı bakım giderinin olmasına zemin hazırlamaktadır. Konvansiyonel sisteme oranda birçok alanda avantaj sunan sifonik sistem, çok daha ekonomik ve pratik bir uygulamadır. Proje çiziminde boruların yerleşimi, eğimi, düşey iniş ihtiyacı, ihtiyaç duyulan boru çapı, izolasyonu dikkate alınmaktadır. Projenin çizimi, eksikliklerin görülmesini sağladığından uygulama kusursuz performans göstermektedir.

Bakan Group Sifonik Sistemi Projesi

Sifonik sistemin verimli çalışması için her şeyin incelikle hesaplanması gerekmektedir. Proje ekibimiz, yapı mimarisini detaylıca ele alarak sistemin başarılı uygulanmasında rol oynamaktadır. Sistemin çalışma prensibi doğrudan hesaplamalarla gerçekleşmektedir. Ufacık bir hatanın ya da eksikliğin bile sistemde performans kaybına yol açacağını bilen ekibimiz, sifonik çatı drenaj çizimlerinde basınç hızından eğime kadar her detayda titiz hareket etmektedir. Sifonik sistem, modern bir sistem olup çalışma prensibi olarak geleneksel yöntemlerden biraz farklıdır. İşbu sebeple sifonik drenaj sistemi ile su tahliyeleri başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Bakan Group proje çizim ekibimiz, çatı sistemlerinde yağmur sularının tahliyesinde hızlı sonuç almaya odaklanmaktadır. Sistem yapıya uygulandıktan sonra su tahliyesi her seferinde kısa sürede, hiçbir soruna neden olmadan dışarıya aktarılır. Yapılarınızın ihtiyaç duyduğu sifonik sistem çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilir, yenilikçi uygulamalarımızla tanışabilirsiniz. Proje ekibimiz, yaratıcı ve teknolojik çözümleriyle sizleri bekliyor.