Buharlı Ve Sulu Tip Nemlendiriciler

Havalandırma Sistemleri Buharlı ve Sulu Tip Nemlendiriciler

Firmamız havalandırma sistemleri hizmetlerini profesyonel bir biçimde uzun yıllardır, sizlere sunmaktadır. Hizmetlerimizi buharlı ve sulu tip nemlendirici ekipman ve araçlar seçeneğiyle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Buharlı Nemlendiriciler

Buharlı nemlendiriciler genellikle alanda yeterli seviyede nem olmadığı durumlar için kullanılır. Nem seviyesi sağlık açısından oldukça önemlidir. ASHRAE standartları 62 1989 standart iç hava kalitesi açısından nem seviyesinin yapı içerisinde %60 RH seviyesinde tutulması önerilmektedir. Nemlendirme faaliyetleri oldukça yüksek sıcaklıklarda gerçekleştirildiği için zararları mikroorganizmaları etkisiz hale getirerek insan sağlığının sağlanması için ideal olan hijyenik ortamı oluşturmaktadır. Bu yüzden hastanelerde sağlıklı bir hava sahası oluşturmak açısından ve hastaların su kaybını engellemek için buharlı nemlendiriciler oldukça fazla tercih edilmektedir. Özel koşullarda ürün kalitesi oldukça önemli olduğundan endüstriyel alanlarda nem seviyesini en iyi düzeyde sağlayabilmek açısından tercih edilmektedir.

Firmamız kapalı ve basık ortamlarınızda yoğun ve hava kirliliğine, sağlıksız hava şartlarına maruz kalmamanız açısından temiz hava sağlama hizmetlerini sizlere başarılı bir biçimde sunmaktadır. Firmamızın havalandırma sistemleriyle alakalı birçok farklı çalışma çeşidi bulunmaktadır. Farklı çalışma prensiplerimizle havalandırma çözümlerimizi sizlere başarılı bir biçimde sunarak ortamlarınızda istediğiniz konforu yakalamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Sulu Tip Nemlendiriciler

Su tankı ve pompalı yağmurlama sistemlerinden meydana gelen sulu nemlendiriciler, su pompasıyla pedlerin üzerine basılmaktadır. Islak hale getirilen pedlerin üzerinden geçmekte olan hava gizlenmiş ısıyla suyu buharlı bir hale getirerek bünyesine almaktadır. Böylelikle hava sıcaklığı azda olsa düşürülür.

Havalandırma sistemlerine yönelik hizmetler verirken çevre kirliliğini önlemeye oldukça özen gösteriyoruz. Firmamız bünyesindeki profesyonel usta ve personellerimiz alanlarında oldukça uzman kişiler olduğundan sizlere bu hizmetleri sunarken ve havalandırma sistemlerinin kullanım alanlarıyla alakalı titiz bir fizibilite çalışması yaparak hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz havalandırma sistemlerinin çeşitleri ve kullanım alanları oldukça geniştir. Her kullanım alanının farklı bir kapasiteye sahip olması mekânda kullanılacak havalandırma sistemi seçeneğini değiştirmektedir. Sizlere havalandırma sistemleri hizmetlerimizi sunarken aynı zamanda bilgilendirme de yapıyoruz. Bu çalışmalarla alakalı kısa eğitimler vererek bu sistemlerden uzun zaman boyunca yararlanmanızı sağlıyoruz.