Klima Sistem

Klima Sistemleri

Klima sistemleri, iç mekânların yüksek performansta soğutulmasını ve ideal ısıda kalmasını sağlamaktadır. Klima sistemlerinin projelendirilmesinde birçok detay öne çıkmaktadır. Sistemin kurulumunu yapacak olan kişilerin uzmanlığı, deneyimi, projeye bakış açısı önemlidir. Her klimanın soğutucu farklı özellikler taşımaktadır. Doğru mekâna doğru klima sistemini uygulamak profesyonel bir çalışmayla gerçekleşebilir. Bakan Group, uzman ekibiyle birlikte klima sistemlerinin kurulumunu yapmakta, sonrası için teknik destek hizmeti vermektedir.

Soğutma sistemlerinde projeler temelden ele alınarak ekibimiz tarafından özenle uygulanmaktadır. Klimanın seçimi, montajı, dış ünite elemanlarının yerleşimi, sistemin soğutma performansı kontrol edilerek kusursuz bir iş yönetimi gerçekleştirilir. Her sistemin kurulumunda uyulması gereken prosedürler, talimatlar vardır. Kılavuza uygun yapılan klima sisteminin performans kaybı yaşaması mümkün değildir. Ekibimiz, projelendirmeden uygulamaya kadar her durakta performansa odaklanmaktadır.

Yapı Özelliklerine Uygun Klima Sistemi

Salon ve kaset tipi klima sistemleri bilinen, yaygın kullanılan sistemlerdir. Ancak yapılarda kullanılmak üzere geliştirilmiş farklı klima sistemleri bulunmaktadır. Bakan Group çözümleri kapsamında yararlanabileceğiniz klima sistemleri arasında inverter split, VRF klima, Laminar Air Flow, Paket tipi klima, hijyenik paket tipi klima, dış ünitesiz klima, salon tipi split klima, kanallı tip split klima, hassas kontrollü klima, hijyenik klima santralleri, mobil klima, yer tavan tipi split klima, mono & split klima, duvar tipi split klima, multi split klima yer almaktadır. Hepsinin odak noktası yüksek performansta soğutma hizmeti vermektir. Birbirlerinden farkı ise uygulama alanlarıdır. Tesisat, otomasyon, iklimlendirme sistemleri yapısal özelliklere göre seçilmekte, tasarlanmaktadır. Klimanın ortam soğutması ve nem kontrolü sağlaması açısından ideal tercih, kurulum profesyonelce yapılmalıdır.

Modern ve Yenilikçi Proje Yönetimi

Bakan Group proje çizim ekibi, gelişmiş teknoloji ürünü olan klima ve soğutma sistemleriyle ilgili profesyonel yardımlarda bulunmaktadır. Şematik çizimlerle cihaz özelliklerini ve yapıdaki konumunu, işlerliğini gösteren ekibimiz, bütçe kontrolü yapmanızı sağlıyor. Yenilikçi ve modern bir klima sisteminden faydalanmak, yüksek verim almak için ekibimizle tanışabilirsiniz. Bakan Group, mühendislik harikası çözümleriyle sizi en yeni sistemlerle buluşturuyor. Detaylı bilgi almak ya da hizmetlerimizin içeriğini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.