Denetim ve kontrollük hizmetleri

Medikal Gaz Tesisatı Denetim ve Kontrollük Hizmetleri

Sağlık kuruluşlarında uygun hasta bakımı ve çalışan güvenliğinin sağlanması çok önemlidir. Bu nedenle tıbbi gaz tesisat güvenliği denetim ve kontrolü şarttır. Yeni kurulan tıbbi gaz sistemleri, boru dağıtım sistemlerini duvarlara, tavanlara, oluklara, hendeklere veya yeraltına döşendikten sonra rutin olarak incelenmelidir. Medikal gaz tesisatı denetim ve kontrollü hizmetleri, lisanslı ve sertifikalı firmalar tarafından yapılmalıdır.

Medikal Gaz Tesisatı Denetim ve Kontrol Hizmeti Nedir?

Aşırı gerilim kapasitesine ihtiyaç duyulacağı beklentisiyle hastaneler, tesislerini iyileştirmek ve hastaların barındırabilecek alanları belirlemek amacıyla tüm boru sistemlerinin bir analizini yapmalıdır. Bir tesisin kalıcı veya geçici ek hasta bakım alanları eklemesi durumunda, tüm tıbbi gaz kurulumları için denetim ve kontrolün gerekli olduğunu hatırlamak önemlidir.

Nitelikli ve eğitimli tıbbi gaz denetçileri bu altyapıya yakından baktıklarında, sistemlerin insanların sağlığını ve hayatını riske atma şansı bulamadan sorunları tespit edebilirler. Bu denetimler, firmamızın tesisinize getirebileceği birçok yeteneğin yalnızca bir yüzüdür. Medikal gaz tesisatı denetim ve kontrol hizmeti ile sistemlerinizin güvenli ve ilgili tüm düzenlemelere uygun olmasını sağlayabiliriz.

Tesisinizde düzenleyici gereklilikleri karşılamakta zorlanıyor musunuz? Beklenmedik arızalar yaşamamanız ve işinizi yetkin ve endişesiz bir şekilde yapmak için uygun ekipmana sahip olmanız için tıbbi gaz sistemlerinizin sorunsuz çalışmasını sağlamanın çok önemli olduğunu anlıyoruz. Her sağlık kuruluşunun kendine özgü durumuna göre farklı zorlukları vardır. Buna tıbbi gaz sisteminizin yaşı, ekipmanınız ve dahili personel kapasiteniz dahildir. Bu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için medikal gaz tesisatı denetim ve kontrollük hizmetleri sunuyoruz.

Hizmetimizi Farklı Kılan Nedir?

Firmamız, diş hekimi klinikleri, hastaneler, veteriner klinikleri ve cerrahi merkezlerinin yapımında uzmanlaşmış bir tıbbi gaz tesisat şirketidir. Tıbbi gaz çalışmaları için lisanslı ve sertifikalıyız. Tüm medikal gaz tesisatı denetim ve kontrollük hizmetlerini prosedürlere uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Her çeşit tesis için tıbbi gaz sistemlerini özel olarak tasarlayabiliriz. Tıbbi gaz sistemleri deneyimli olduğumuz bir alandır. Bu nedenle doğru şekilde hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca tüm büyük tıbbi gaz ekipmanı üreticileriyle çalışıyoruz. Yeni inşaat veya yenileme projelerinde doğru ekipmanı sağlayabiliriz.