Endüstriyel Tesisat

Endüstriyel Tesisat

Endüstriyel Tesisat

Mekanik tesisat olarak da anılan endüstriyel tesisat, endüstriyel alanlarda ihtiyaç duyulan tesisatlar bütünüdür. Ev ve iş yerlerinde uygulanan tesisattan biraz farklı olan endüstriyel tesisat; doğalgaz, basınçlı hava, kızgın yağ ve kızgın su, buhar, endüstriyel borulama, su arıtma ve yumuşatma, ısıtma ve soğutma gibi birçok tesisat işlemini kapsıyor. Firmamız, endüstriyel tesisat alanında çözümler üretirken aynı zamanda bakım – onarım hizmetleri de veriyor. Sanayi alanındaki gereksinimlere odaklanan firmamız, bu alanlardaki üretim faaliyetlerinin sağlıklı koşullarda süreklilik sağlaması için çok yönlü bir hizmet sunuyor.

Endüstriyel Tesisat Hizmetleri

Endüstriyel tesisat hizmetlerimizin bazıları şöyledir;

Kızgın yağ ve kızgın su tesisatı: Kızgın yağ tesisatı yağın taşınmasını sağlar, kızgın su tesisatı ise suyun daimî olarak istenilen sıcaklıkta (120 dereceye kadar) kalmasını ve kullanılabilir halde olmasını sağlar.

Sanayi doğalgaz tesisatı: Çevreci bir tesisat türü olan doğalgaz tesisatı, pratik ve ekonomik kullanım sağlar. Sanayi alanındaki standartlara uygundur.

Buhar tesisatı: Buharın, basınç desteğiyle başka bir noktaya taşınmasını sağlar. Buhar ağını kontrol eden bir tesisat türüdür.

Nem kontrol tesisatı: Yapılarda, havuz ya da kapalı salonlarda, sanayi alanlarındaki kapalı yerlerde oluşan nemin ideal seviyelerde kalmasını sağlar. Nem alma tesisatı ile kötü koku ve rutubet oluşumu önlenir, aşırı nemin verdiği rahatsızlık giderilir.

Su arıtma ve yumuşatma tesisatı: Ev, iş yeri, sanayi gibi yerlerde kullanılan tesisatın amacı, sudaki sertliği yumuşatmak ve suyun kireçlerden arındırılmasını sağlamaktır. Su arıtma ve yumuşatma tesisatı ile kirece ya da su sertliğine bağlı birçok sorun önlenir.

Isıtma, soğutma, havalandırma tesisatı: Endüstriyel tesisat kapsamında sanayi alanlarının ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri mekâna özel şekilde çözüm sağlar. Kapsamlı çalışmayla faaliyet alanlarının istenilen ısıda ve ferah havada kalması sağlanır.

Toz – duman filtreleme tesisatı: Endüstriyel alanlarda sıklıkla görülen ve hava kirliliğine yol açan toz, duman gibi zararlı etkileri önlemeye yardımcı olur. Endüstriyel gazların zehirlenme ya da çevre kirliliğine sebep olmasını önler.

Endüstriyel Sorunlara Profesyonel Çözümler

Endüstriyel çevrede yaşanan ya da yaşanma ihtimali olan tüm tesisat sorunlarını ortadan kaldıran firmamız, doğa dostu çalışmalarıyla endüstriyel zararları minimize ediyor. İklimlendirme sistemlerinden nem ve buhar taşımaya kadar çok geniş bir kapsamda endüstriyel tesisat sorunlarına profesyonel çözümler üretiyoruz. Endüstriyel tesisat ile ilgili tüm gereksinimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik ekipmanlarımız, proje ekibimiz ve profesyonelliğimizle modern çözümler üretiyoruz.